Artdeco Tekutý make-up Liquid Camouflage (Full Cover Foundation) 25 ml No. 22 Beige dust zkušenosti, testy

Plánujete nákup hodinek: Artdeco Tekutý make-up Liquid Camouflage (Full Cover Foundation) 25 ml No. 22 Beige dust a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili hodinky Artdeco Tekutý make-up Liquid Camouflage (Full Cover Foundation) 25 ml No. 22 Beige dust před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již hodinky zakoupili s chcete naspat vlastní zkušenosti na Artdeco Tekutý make-up Liquid Camouflage (Full Cover Foundation) 25 ml No. 22 Beige dust

Artdeco Tekutý make-up Liquid Camouflage (Full Cover Foundation) 25 ml No. 22 Beige dust – popis

tekuté kamufláže se velice snadno aplikuji a díkypodílu ultra jemných pigmentů dokonale sjednocují. Pleť je perfektně krytá,bez viditelného nánosu produktu. Tekutá konzistence umožňujesplynout s vaší tváři jako druhá kůže. Nedostatky a skvrny jsouopticky odstraněné a pleť je dokonale sjednocena. LiquidCamouflage zcela zamaskuje a skryje tetování. Krémová formulese jemně vstřebává do pokožky. Arganový olej, lysin, panthenonola extrakt z tygří trávy pokožku vyživují a zajišťují jí elasticitu.Liquid Camouflage jsou bez parabenů a po zaschnutí senerozmazávají. ARTDECO nabízí Liquid Camouflage v těchtoodstínech: č.12 "light apricot", č.16 "rosy sand" a č.22 "beigedust" jsou ideální pro chladné odstíny pleti. Pro teplé odstínypleti, použijte č. 32 "sunny tan", č. 38 "summer honey " a č.46 "dunesand".Produkty jsou dermatologicky testovány.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *