Artdeco Třpytivé oční stíny (Glamour Eyeshadow) 0,8 g 313 Glam White zkušenosti, testy

Plánujete nákup hodinek: Artdeco Třpytivé oční stíny (Glamour Eyeshadow) 0,8 g 313 Glam White a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili hodinky Artdeco Třpytivé oční stíny (Glamour Eyeshadow) 0,8 g 313 Glam White před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již hodinky zakoupili s chcete naspat vlastní zkušenosti na Artdeco Třpytivé oční stíny (Glamour Eyeshadow) 0,8 g 313 Glam White

Artdeco Třpytivé oční stíny (Glamour Eyeshadow) 0,8 g 313 Glam White – popis

Extrémně jemné třpytivé částečky v těchto stínech perfektně rozjasní vaše oči při každé příležitosti. Jemná textura s velkým procentem barevných pigmentů se snadno nanáší. Vyberte si odstíny podle vlastního přání a zkombinujte je do svého magnetického boxu! Nejdůležitější součástí dekorativní kosmetiky Artdeco je takzvaný mozaikový systém, který umožňuje poskládání paletky podle vašich vlastních přání a potřeb. Oční stíny, tvářenky a korektory se nakupují jednotlivě a umísťují se do speciálních magnetických boxů. Kombinujte své oblíbené barvy, nahrazujte staré aplikátory, přidávejte nové módní odstíny – to všechno díky mozaikovému systému Artdeco!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *