Steblanc Essence Sheet Mask Collagen maska pro vypnutí pleti (Containing of Hydrolyzed Collagen) 20 g zkušenosti, testy

Plánujete nákup hodinek: Steblanc Essence Sheet Mask Collagen maska pro vypnutí pleti (Containing of Hydrolyzed Collagen) 20 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili hodinky Steblanc Essence Sheet Mask Collagen maska pro vypnutí pleti (Containing of Hydrolyzed Collagen) 20 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již hodinky zakoupili s chcete naspat vlastní zkušenosti na Steblanc Essence Sheet Mask Collagen maska pro vypnutí pleti (Containing of Hydrolyzed Collagen) 20 g

Steblanc Essence Sheet Mask Collagen maska pro vypnutí pleti (Containing of Hydrolyzed Collagen) 20 g – popis

Jedinečná o vrásky pečující maska, vhodná pro všechny typy pleti, pro unavenou povadlou pleť. Obnoví pružnost Vaší pleťi, která bude hladká a jemná jako pleť dítěte. Obsahuje kolagen, který účinně zlepšuje pružnost pokožky. Obohacený kolagenový extrakt udržuje pleť zářivou, hladkou a poradí si s jemnými vráskami. Kolagen je vláknitá ve vodě nerozpustná bílkovina tvořící základ pojivových tkání. Tvoří také 70% kůže.  Maska je vyrobena z vysoce kvalitního přírodního materialu, který dokonale přilne k pokožce a zajistí tak rychlé absorbování všech aktivních  složek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *