Close

David Beckham Signature For Women – EDT 75 ml – zkušenosti, testy

David Beckham Signature For Women - EDT 75 ml testy zkušenosti

Plánujete nákup produktu David Beckham Signature For Women – EDT 75 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produktuDavid Beckham Signature For Women – EDT 75 ml?
Čtěte dále. Nebo jste již produktzakoupili s chcete naspat vlastní zkušenost na David Beckham Signature For Women – EDT 75 ml

David Beckham Signature For Women – EDT 75 ml důležité odkazy

Zkušenosti a testy:
zkušenosti a testy David Beckham Signature For Women – EDT 75 ml
Nejlevnější nabídka:
obchody David Beckham Signature For Women – EDT 75 ml
Kompletní info:
popis David Beckham Signature For Women – EDT 75 ml

David Beckham Signature For Women – EDT 75 ml popis

Signature For Women je esencí vrozeného smyslu pro módu, delikátní síly a ženskosti, kterými si každého podmaní. Vůně začíná sladkými vrchními nótami anýzového květu a cukrového jablka, které vítají a lákají. Následuje květinové srdce vytvořené čarovnou kyticí exotických orchidejí a otočníků doladěných teplými nótami vanilky. Vůně se dostává k základu složeného ze smyslných podtónů pačuli, ambry a pižma, jež jí dodávají sofistikovanost, která je nedílnou součástí osobitého stylu Victorie Beckham. Precizní provedení skleněného flakonu ukrývajícího v sobě delikátní růžovou tekutinu a završeného nápadným kovovým uzávěrem je perfektním mixem nadčasové elegance a současných trendů, jenž odrážejí Victoriin obdivovaný styl. Vzácná orchidej na zadní straně dodává flakonu vyjímečný aspekt.